0

Under Armour با محدودیت های ناشی از کووید-۱۹ در چین و هزینه های حمل و نقل بالا دست و پنجه نرم می کند.

Under Armour روز جمعه سود کل سال را کمتر از تخمین های وال استریت پیش بینی کرد، زیرا این سازنده پوشاک ورزشی با هزینه های حمل و نقل بالاتر و مشکلات تاشی ازمحدودیت های مجدد COVID-19 در چین دست و پنجه نرم می کند. این شرکت همچنین فروش سه ماهه ضعیفی را گزارش کرد که باعث شد سهام کلاس آن در معاملات قبل از بازار ۱۰ درصد افت کند، حتی در حالی که پیش‌بینی درآمد سالانه‌اش تا حد زیادی بالاتر از انتظارات بود.در حالی که اقتصادها در سراسر جهان در حال بازگشایی هستند، افزایش آلودگی به کووید-۱۹ در برخی از نقاط جهان مانند چین باعث شده است تا دولت‌ها بار دیگر محدودیت‌های اجتماعی سخت‌گیرانه را بازگردانند و به فروشگاه‌ها آسیب وارد شود.این محدودیت ها بر فروش Under Armour تأثیر گذاشته است، که گزارش کاهش ۱۴ درصدی درآمد از منطقه آسیا و اقیانوسیه در سه ماهه منتهی به ۳۱ مارس را نشان می دهد و رشد ۴ درصدی را در بازار کلیدی آمریکای شمالی تحت الشعاع قرار می دهد.تولیدکننده لباس ورزشی آلمانی آدیداس نیز در روز جمعه پس از کاهش فروش سه ماهه خود به دلیل محدودیت های مرتبط با کووید در چین ، اهداف سال ۲۰۲۲ خود را کاهش داد.

مشکلات تولید در کارخانه‌های آسیایی همراه با تاخیر در حمل و نقل و کمبود نیروی کار نیز Under Armour را تحت فشار قرار داده و آن را مجبور به لغو سفارش‌ها کرده است.
نایک در ماه مارس گفت که زمان حمل و نقل در آمریکای شمالی طولانی شده است و به زنجیره تامین آن آسیب می رساند.
طبق داده ها سود مقرر شده را بین ۶۳ سنت و ۶۸ سنت برای هر سهم برای سال مالی ۲۰۲۳ پیش بینی کرد که کمتر از میانگین تخمین تحلیلگران از ۸۳ سنت برای هر سهم است.انتظار می رود فروش بین ۵ تا ۷ درصد در سال رشد کند، در حالی که تحلیلگران انتظار دارند ۵٫۴ درصد افزایش یابد. درآمد خالص از ۱٫۲۶ میلیارد دلار در مدت مشابه سال قبل به ۱٫۳۰ میلیارد دلار در سه ماهه گزارش شد و افزایش یافت اما انتظارات ۱٫۳۲ میلیارد دلاری را از دست داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.