0

پنج نکته طلایی

یکی از مقامات فدرال رزرو امریکا ، در روز گذشته نتوانست طی سخنرانی خود از شدت سیاستهای مالی انقباضی این بانک بکاهد و ارزش دلار آمریکا و بازده اوراق قرضه افزایش یافت. شاخص سفارشات کالاهای بادوام قرار است امروز ارائه شود. Bed Bath & Beyond در راستای تامین نقدینگی ، قدم بزرگی برمیدارد. شرکت های تولیدکننده خودروهای الکتریکی پس از ارائه پیش بینی درآمد ضعیف توسط یکی از شرکت های چینی ، در کانون توجهات قرار می گیرند. قیمت نفت خام افزایش میابد.
آنچه که باید امروز، چهارشنبه ، در بازارهای مالی بدانید ،به شرح زیر می‌باشد:
۱٫ اظهارات تند یکی از مقامات فدرال رزرو
انتظارات مبنی بر اینکه انتشار داده‌های ضعیف اقتصادی در روز سه‌شنبه می‌تواند ،رفتار فدرال رزرو  را در نشست سالانه در روز جمعه  ملایم تر کند ، کمرنگ شدند زیرا Neel Kashkari رئیس فدرال رزرو میناپولیس،در روز سه‌شنبه اصرار داشت که اولویت فدرال رزرو باید مهار نرخ تورم باشد.آمار و ارقام شاخص فروش خانه های نوساز منتهی به ماه جولای و شاخص مدیران خرید (PMI) موسسه S&P Global منتهی به ماه اوت در روز سه شنبه ، ضعیف اعلام شدند.داده های شاخص سفارشات کالاهای بادوام در ساعت ۱۷:۰۰ منتشر می شود و داده های شاخص خانه های در معرض فروش نیز در ساعت ۱۸:۳۰ اعلام خواهد شد.
۲٫ شرکت Bed Bath & Beyond در کانون توجه است.
گزارشی از سوی وال استریت ژورنال منتشر شد که بر اساس آن ، شرکت Bed Bath & Beyond در راستای تامین منابع نقدینگی ، گام بزرگی را برداشته، از این رو ، به نظر میرسد که بی ثباتی سهام این شرکت همچنان ادامه خواهد داشت.   وال استریت ژورنال طی این گزارش همچنین افزود که شرکت به ذینفعان گفته است که پس از یک فرآیند بازاریابی توسط بانک جی پی مورگان، را برای دریافت وام انتخاب کرده است.
سهام این شرکت در پی این گزارش ، پیش از گشایش بازار ، حدود ۱۲درصد افزایش یافت.
۳٫ بازار سهام ثابت میماند.
انتظار میرود که بازارهای سهام ایالات متحده ثابت باز شوند.در همین حال ، سرمایه‌گذاران  همچنان منتظر سخنرانی جروم پاول ،رئیس فدرال رزرو، در روز جمعه هستند.معاملات داوجونز ، کمتر از ۰٫۱ درصد کاهش یافت، در حالی که S&P 500 و نزدک ۱۰۰ با میزان برابری کاهش یافتند.شرکت سازنده تراشه انویدیا و Salesforce.com پس از بسته شدن بازار گزارش سود ودرآمد خود را خبر می دهند.
۴٫ سهام شرکت خودروسازی XPeng افت میکند.
پس از کاهش بیش از ۱۲ درصدی سهام این شرکت که به دلیل پیش بینی درآمد ضعیف این شرکت برای سه ماهه سوم سال بود ، شرکت های تولیدکننده خودروهای الکتریکی در کانون توجهات قرار خواهند گرفت.بر اساس اعلام شرکت ، این شرکت انتظار دارد  در سه ماهه جاری بین ۲۹۰۰۰ تا ۳۱۰۰۰ خودروی الکتریکی را تحویل دهد که نسبت به سال گذشته بین ۱۳ تا ۲۱ درصد افزایش خواهد یافت اما همچنان به موجب تاثیرات قرنطینه های کرونایی بسیار پایین‌تر از انتظارات بازار است.
۵٫ قیمت نفت خام افزایش میابد.
بهای هربشکه نفت خام به بالای مرز ۱۰۰ دلار افزایش یافت و بازار در نهایت به اظهارات وزیر نفت عربستان سعودی در زمینه احتمال کاهش تولیدات ،واکنش نشان داد.بهای معاملات نفت خام ایالات متحده در به میزان ۰٫۷ درصد افزایش یافت و به ۹۴٫۳۹ دلار به ازای هر بشکه رسید. بهای هر بشکه نفت خام برنت نیز با رشد ۰٫۶ درصدی در سطح ۱۰۰٫۷۸ دلاری قرار گرفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.