0

همکاری Pepsi و N-Drip برای استفاده از تکنولوژی در بهره وری آب و کمک به کشاورزان

Pepsi و N-Drip همکاری مشترکی را برای کمک به کشاورزان در سراسر جهان برای استفاده از تکنولوژی در بهره وری آب تا سال ۲۰۲۵ اعلام کرده اند. این دو شرکت برای ایجاد تغییرات پایدار از طریق تکنولوژی منحصر به فرد آبیاری قطره ای با یکدیگر مشارکت می کنند.

از آنجا که در سرتاسر جهان، تعداد کثیری از کشاورزان از آبیاری سیلابی یا زهکشی برای رساندن آب به محصولات خود استفاده می‌کنند و تا ۷۰ درصد از آب مصرفی هدر میرود اما این تکنیک حتی در مکان‌های کم‌آب، استفاده می‌شود. سیستم آبیاری پربازده N-Drip که جایگزینی برای آبیاری زهکشی است , با نیروی گرانشی نیرو میگیرد و از مزایای آن صرفه جویی در مصرف آب است و برای همه کشاورزان و تقریباً همه انواع محصولات قابل دسترسی است. کشاورزانی که از N-Drip استفاده کنند به طور معمول صرفه جویی قابل توجهی در آب ، بازدهی بیشتر محصول  را مشاهده می کنند و نیاز به کودهای گران قیمت را کاهش می دهند. علاوه بر این، با این سیستم انتشار کربن (CO2) را می‌توان تا ۸۳ درصد و انتشار متان را تا ۷۸ درصد کاهش داد.

‏Eran Pollak، مدیر اجرایی N-Drip گفت ما از همکاری با PepsiCo با هدف از بین بردن موانع دسترسی، معرفی و اجرای N-Drip برای کشاورزان در سراسر جهان خوشحال هستیم. از آنجایی که PepsiCo محصولات کشاورزی را از مزارع تامین می کند، تکنولوژی اختصاصی N-Drip در همکاری با ما اجازه می دهد تا آبیاری اصولی را در دسترس برای همه کشاورزان قرار دهد.

پپسی به عنوان یک شرکت جهانی حوزه نوشیدنی و مواد غذایی ، بیش از ۲۵ محصول را از ۶۰ کشور تامین می‌کند و رهبری فعال برای اتخاذ شیوه‌های کشاورزی جدید و تحت تحول است. Pepsi با استفاده از دسترسی و شبکه کشاورزان خود ، قصد دارد تکنولوژی N-Drip را برای کمک به بهبود معیشت کشاورزان با عملکردی بهتر ، کاهش مصرف آب و کاهش انتشار CO2، به کار گیرد .تا به امروز، تکنولوژی N-Drip برای کشاورزان در هند، ویتنام و ایالات متحده اجرا شده و شاهد بهبود عملکرد محصول، کاهش مصرف کود و ۵۰ درصد مصرف آب کمتر در مقایسه با روشهای پیشین بوده‌اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.