0

همکاری جنرال موتورز و هوندا موتور برای ایجاد مجموعه ای از خودروهای الکتریکی مقرون به صرفه

جنرال موتورز و هوندا موتور مجموعه ای از خودروهای الکتریکی مقرون به صرفه را بر اساس معماری جدید جهانی توسعه خواهند داد، این شرکت ها این خبر را صبح روز سه شنبه اعلام کردند.
این همکاری جدید روابط بین دو شرکت را در مورد وسایل نقلیه تماما الکتریکی و خودران عمیق تر می کند.این پروژه از تکنولوژی باتری Ultium نسل بعدی جنرال موتورز استفاده خواهد کرد. به گفته مقامات، انتظار می‌رود این مشارکت میلیون‌ها خودروی الکتریکی ارزان‌تر تولید کند.
ماری بارا، مدیرعامل و رئیس شرکت جنرال موتورز، در بیانیه‌ای گفت :جنرال موتورز و هوندا بهترین تکنولوژی طراحی و استراتژی‌های تولید را برای ارائه خودروهای الکتریکی مقرون‌به‌صرفه و مطلوب در مقیاس جهانی از جمله در بازارهای کلیدی ما در آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی و چین به اشتراک خواهند گذاشت.خودروهای الکتریکی مقرون به صرفه تر برای پذیرش انبوه تکنولوژی های نوظهور بسیار مهم هستند و محبوبیت خودروهای الکتریکی رو به افزایش است.معاون اجرایی برنامه های الکتریکی سازی جنرال موتورز، روز سه شنبه به خبرنگاران گفت انتظار می رود خودروهای توسعه یافته جنرال موتورز و هوندا زیر ۳۰۰۰۰ دلار قیمت داشته باشند. مقامات شرکت از افشای شرایط مالی مشارکت جدید خودداری کردند. خودروسازان همچنین گفتند که در آینده درباره فرصت‌های همکاری در زمینه تکنولوژی باتری‌های الکتریکی، برای کاهش بیشتر هزینه الکتریکی سازی، بهبود عملکرد و پایداری خودروهای آینده بحث خواهند کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.