0

همکاری توییتر و Stripe برای برنامه پرداختی USD Coin از طریق شبکه Polygon

روز جمعه، توییتر و Stripe از عرضه پرداخت های کریپتو برای Stripe Connect خبر دادند. همانطور که توسط این دو شرکت گفته شده است، گروه منتخبی از سازندگان در توییتر به زودی قادر خواهند بود درآمدهای خود را در قالب استیبل کوین USD Coin (USDC) در این پلتفرم دریافت کنند. پرداخت ها از طریق شبکه Polygon (MATIC) انجام می شود، یک بلاک چین لایه ۲ است که به دلیل کارمزدهای پایین، سرعت تراکنش سریع، تکنولوژی نوآورانه و ادغام با اتریوم (ETH) شناخته شده است.

شرکت تکنولوژی پرداخت Stripe گسترش برنامه Stripe Connect خود را با مرحله آزمایشی اولیه اعلام کرده است که سازندگان، فروشندگان و کارآفرینان را قادر می‌سازد تا از طریق پلتفرم‌های مختلف از جمله توییتر به صورت کریپتو پول دریافت کنند.
‏Stripe ادعا می‌کند که این گسترش به دنبال این است که چگونه Stripe Connect به کسب‌وکارهای بیش از ۷۰ کشوری که ارزهای محلی آن‌ها در سیستم آن ادغام شده‌اند خدمات ارائه کرده است و از همین مانع به عنوان یک مشکل یاد می کند، به خصوص که اقتصاد جهانی به سرعت در حال تغییر به سوی محیط دیجیتال است.
برنامه پرداخت کریپتو Stripe Connect برای گروه منتخبی از سازندگان در توییتر، اولین شریک آن، به صورت آزمایشی اجرا خواهد شد. Stripe بر اساس تصویری در پست خود اعلام کرد، کاربران ممکن است بتوانند MetaMask، Rainbow، Coinbase یا سایر کیف پول های WalletConnect خود را وصل کنند تا مبالغی را بر اساس استیبل کوین USDC دریافت کنید.
تمام تراکنش‌ها از طریق شبکه Polygon پردازش می‌شوند، که Stripe ادعا می‌کند به دلیل کارمزد پایین، سرعت، ادغام با اتریوم و سازگاری با چند کیف پول، مناسب‌ترین انتخاب آن است.
توییتر جایی است که مردم برای گفتگو در مورد آنچه اتفاق می افتد حضور میابند و تمرکز شرکت بر کمک به سازندگانی است که این مکالمات را هدایت می‌کنند تا درآمد کسب کنند و به روش‌های جدید
با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند پ از طریق Stripe پرداخت‌های کریپتو به سازندگان ارائه می‌شود تا انتخاب بیشتری در نحوه پرداخت داشته باشند.
همکاری Stripe با توییتر باعث شده است تا از طریق محصولات کسب درآمد مانند Ticketed Spaces و Super Follows به کاربران خود خدمات ارائه دهد. برنامه جدید به سازندگان توییتر این امکان را می دهد که درآمد خود را مستقیماً در کیف پول کریپتو کارنسی خود دریافت کنند. Stripe ادعا می کند که قصد دارد تا پایان سال بتواند از پرداخت های کریپتو برای بیش از ۱۲۰ کشور، در کنار توسعه زیرساخت و معماری خدمات شبکه پرداخت های جهانی و خزانه داری (GPTN) پشتیبانی کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.