0

تحقیقات نشان میدهد که تا سال ۲۰۳۰ حداقل ۱۰ درصد از جمعیت جهان از بیتکوین استفاده خواهند کرد.

تحقیقات انجام شده توسط Blockware Solutions نشان داد که تا سال ۲۰۳۰ حداقل ۱۰ درصد از جمعیت جهان از تکنولوژی بیتکوین استفاده خواهند کرد. بر اساس این تحقیق، پذیرش سریع بیتکوین توسط اینترنت تسریع می شود و از آنجایی که ادغام بیت کوین انگیزه مالی مستقیم دارد، پذیرش می تواند حتی سریعتر انجام شود.محققان ۹ اختراع قبلی مانند: خودرو، برق، گوشی های هوشمند، تلفن های همراه، رسانه های اجتماعی و به طور کلی اینترنت را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده اند. این مقاله تحقیقاتی می‌گوید‌همه فناوری‌های مخرب از یک الگوی نمایی مشابه پیروی می‌کنند، اما فناوری‌های مبتنی بر شبکه جدیدتر بسیار سریع‌تر از انتظار بازار هستند‌ و‌ با توجه به این معیار، ۶۰ درصد احتمال تحقق پیش بینی وجود دارد.
بیت کوین (BTC) به دلیل تأثیر مستقیم مالی آن با فناوری های مخرب گذشته متفاوت است. از دیدگاه مصرف‌کنندگان فناوری‌هایی که قبلاً پذیرفته شده‌اند، مانند خودروها، کاربران را قادر می‌سازد تا سریع‌تر از اسب یا دوچرخه حرکت کند و تکنولوژی تلفن همراه به کاربران این امکان را می‌دهد تا با هر کسی در جهان بدون اتصال به تلفن ثابت صحبت کند.
و البته، انقلابی ترین اختراع زمان یعنی اینترنت، به مصرف کننده امکان می دهد تجارت و ارتباطات را فراتر از منطقه محلی گسترش دهد. بیت کوین ممکن است در این تئوری شبیه به اینترنت باشد که افرادی که زودتر از این فناوری استفاده می کنند بیشترین مزایا را خواهند داشت.
در اوایل سال جاری، تحقیقی انجام شد که نشان داد هند، هنگ کنگ و برزیل از جمله کشورهای برتر برای پذیرش بیتکوین هستند‌ و نزدیک به ۵۰ درصد از مصاحبه شوندگان ادعا می کنند که برنامه هایی برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال دارند. تحلیل دیگری توسط Chainalysis بیان می‌کند که پذیرش کریپتو از تابستان ۲۰۲۰ تا ژوئن ۲۰۲۱ به میزان قابل توجهی ۸۸۰ درصد افزایش یافته است. آسیا همچنین در میان سریع‌ترین پذیرش‌کنندگان است و‌ویتنام، پاکستان و هند بیشترین امتیاز را به دست آورده‌اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.