0

افت سهام Gap امروز چه علتی داشت؟

طبق اخبار Gap خروج Nancy Green، مدیر عامل شرکتOld Navy را اعلام کرد. او قرار است این هفته از سمت خود کناره گیری کند، در حالی که سونیا سینگال، مدیر عامل گپ و Old Navy با یکدیگر همکاری خواهند کرد تا جانشین او را پیدا کنند.

علاوه بر این، این خرده‌فروش پوشاک چشم‌انداز فروش خالص بخش Old Navy خود را در سه ماهه اول ۲۰۲۲ کاهش داد، به طوری که این شرکت اکنون انتظار کاهش پایین نسبت به دوره سال قبل را دارد، در مقایسه با راهنمای قبلی که متوسط ​​رو به بالا پیش‌بینی می‌شد.
خروج غیرمنتظره مدیرعامل از گپ در بحبوحه یک دوره چالش برانگیز برای شرکت رخ می دهد زیرا همچنان با مسائل حمل و نقل و تورم زیاد دست و پنجه نرم می کند که می تواند بر هزینه های مصرف کننده تاثیر بگذارد.
اختلالات زنجیره تامین به ویژه بر کسب و کار Old Navy گپ که مخاطبان آن شامل مصرف کنندگان کم درآمد است، تأثیر گذاشته است. تأخیر در زنجیره تأمین باعث شده است که Old Navy نتواند تقاضای خریداران را در چندین نوبت برآورده کند.
‏Gap گفت که رویکرد تهاجمی تری را برای ایجاد تعادل در مجموعه کالاهای خود در Old Navy اتخاذ کرده است که منجر به افزایش سطح تبلیغات می شود.
‏Gap قرار است یک دستورالعمل به روز شده در سال مالی ۲۰۲۲ را هنگام گزارش درآمدهای سه ماهه در ۲۶ می منتشر کند.
‏Simeon Siegel، تحلیلگر BMO، تارگت قیمتی را به ۱۳ دلار برای هر سهم کاهش داد.او گفت با کاهش معنی دار سهام ، باید دید که مدیریت تا چه حد تصمیم به بازنشانی راهنمای مالی می کند.
تحلیلگر BofA نیز تارگت قیمت را از ۱۴ دلار به ۱۲ دلار برای هر سهم کاهش داد تا منعکس کننده تخمین پایین تر باشد. این تحلیلگر همچنین یک رتبه بندی ضعیف را تکرار کرد زیرا گفت همچنان شاهد خطر تجدید نظر در پیشبینی روند نزولی هستیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.