0

استارباکس وارد تجارت توکن های غیر قابل معاوضه (NFT) میشود.

‏ Howard Schultz، مدیر عامل موقت جدید استارباکس گفت به زودی این شرکت در بخش توکن های غیرقابل معاوضه (NFT) وارد خواهد شد. او استراتژی خود را برای آینده شرکت به اشتراک گذاشت. شولتز از مخاطبان پرسید که آیا در مورد NFT ها شنیده اند یا اینکه آیا در سرمایه گذاری های NFT شرکت می کنند یا خیر.او اظهار داشت که نمی تواند به یک شرکت، برند، سلبریتی یا influencer فکر کند که به دنبال ایجاد یک پلتفرم و تجارت دیجیتال NFT نباشند.
شولتز به عنوان مدیر عامل، گفت استارباکس می‌تواند حتی دوستدار ارزهای دیجیتال شود. لازم به ذکر است که سایر شرکت‌ها فقط بودجه NFT را تامین نمی‌کنند آنها همچنین در حال ایجاد تجربیات جدید ارزهای دیجیتال مانند فروشگاه های متاورس و همکاری با سایر پروژه های ارزهای دیجیتال هستند.
شولتز قصد دارد تا پایان سال ۲۰۲۲ NFT و ارزهای دیجیتال را در استارباکس معرفی کند. او به عنوان مدیرعامل متوجه شده که این شرکت با چالش‌هایی مانند زنجیره‌ تامین ضعیف و نسل رو به رشدی مواجه است که مسئولیت‌پذیری جدیدی را برای تجارت می‌طلبد.برای به حرکت درآوردن همه چیز، شولتز برنامه بازخرید سهام استارباکس را به حالت تعلیق در می آورد.این تصمیم این امکان را می دهد که سود بیشتری را برای افراد و فروشگاه های آن به دست آورد و تنها راه ایجاد ارزش بلندمدت برای همه سهامداران است .شولتز معتقد است که این بخش به شرکت کمک می کند تا مشتری و تجربه کاری خود را توسعه دهد. دارایی های دیجیتال به استارباکس ابزاری برای تطبیق با زمان حال می دهد. و مردم راه جدیدی برای تجربه فروشگاه پیدا خواهند کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.